pic.image01.png 07.png 06.png 05.png 04.png 03.png 02.png 01.png

CNC ir universalus tekinimas. Tekinimas automatais

Metalo apdirbimo darbų srityje naudojame CNC stakles. Tai  – tiražavimui skirtos staklės, kurių dėka itin tiksliai galime išgauti pagal pageidaujamus matmenis įvairių detalių profilius. CNC staklės  paprastai yra užprogramuojamos masinei detalių ar konstrukcijų gamybai. Mažiems tiražams naudojame universalias stakles, dideliems -  CNC, o labai dideliems užsakymams naudojame tekinimo automatus.

Tekinimas – tai dviejų ašių apdirbimas. Būtent apvalios detalės atliekamos tekinimo būdu. Taip pat tekinimo ir ištekinimo būdu galime apdirbti įvairias sudėtingų formų konstrukcijas, trumpų ir ilgų bei didelio skersmes detales, kaip pavyzdžiui, velenų tipo, įvairius flanšus, kronšteinus ir pan. Automatizuota gamyba taikant skaitmeninį valdymą leidžia nepertraukiamai kontroliuoti apdirbamų detalių matmenis.

Įmonėje “KAGNETA” dirba kvalifikuoti inžinieriai technologai, kurie sukuria metalo apdirbimo programas, kas leidžia moduliuojamų signalų pavidalu perduoti tikslią informaciją į staklių įrenginį. Galimybė valdyti CNC stakles skaitmeniniu būdu suteikia didelį pranašumą kuriant, tekinant, frezuojant įvairių charakteristikų bei dydžių detales ir konstrukcijas įvairių kiekių partijomis.