pic.image01.png 07.png 06.png 05.png 04.png 03.png 02.png 01.png

CNC ir Universalus Frezavimas

Frezavimas – tai trijų ašių apdirbimas. Mažoms metalo gaminių serijoms naudojami universalūs įrengimai, didelėms serijoms – CNC staklės. Čia specialiai suprogramuojama reikalinga užsakymui įvykdyti programa. Universaliomis staklėmis – detalės krenta iš karto. Su CNC staklėmis yra išgaunama geresnė, aukštesnė metalo gaminių kokybė. Su CNC frezavimo staklėmis galime apdirbti ne tik paprastą plieną, bet ir spalvotuosius metalus, grūdintą plieną ar kitas sunkiai apdirbamas metalų konstrukcijas.

Frezavimo būdu galime frezuoti kontūrus, gręžti, sriegti, gilinti, plėsti, ištekinti bei suformuoti įvairius detalių paviršius, kaip pavyzdžiui, plokščius, cilindrinius ar kūginius bei įvairius nelinijinius (horizontalius ir vertikalius) arba nuožulnius detalių paviršius, tiesius arba sraigtinius griovelius, krumpliaračių krumplius, štampų kontūrinius ir reljefinius paviršius ir pan.

Mūsų įmonės inžinieriai kompetetingai išnaudoja CNC staklių pranašumus. Čia laiku optimizuojamas metalo gaminių gamybos procesas, laikomasi suplanuoto detalių matmenų tikslumo, didelis dėmesys skiriamas paviršių apdailai.CNC staklių dėka galime dirbti greitai ir tiksliai įvairiais įrankiais, kas itin svarbu frezuojant, nes įrankiai linkę dilti. Skaitmeninis valdymas leidžia pjovimo įrankiui nudilus, pakeisti jo postūmos dydį, tokiu būdu kompensuoti pjovimą mažesnio skermens pjovimo įrankiu. Visiškai metalo gaminių kokybei užtikrinti naudojame testavimo operacijas.